• PRUSZKÓW: +48 508 111 982
  • GDAŃSK: +48 607 598 440
  • SERWIS: +48 508 111 982
  • E-MAIL: robert.zielinski@toptech.pl

Usługi

Serwis agregatów prądotwórczych

TopTech to nie tylko sprzedaż agregatów ale również sprawny i niezawodny serwis, dzięki któremu Twoje urządzenia nigdy Cię nie zawiodą.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny agregatów prądotwórczych:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistów od naprawy agregatów prądotwórczych różnych marek, są do tego specjalnie przeszkoleni a ich wiedza jest zawsze aktualna co potwierdzają liczne certyfikaty i szkolenia.

Powierzając serwis agregatu prądotwórczego firmie TopTech masz pewność, że naprawa zostanie wykonana szybko, sprawnie ale przede wszystkim profesjonalnie.

Top Tech oferuje Państwu:

Działamy na terenie całego kraju. Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić serwis agregatu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny do działu serwisowego:

Tomasz Lis

Tel. +48 505 121 122

e-mail: serwis@toptech.pl

Montaż agregatów prądotwórczych

Firma TopTech od 2003 roku stawia na najwyższą jakość swoich usług zapewniając Państwu kompleksowe usługi. TopTech to nie tylko sprzedaż i doradztwo przy wyborze agregatów prądotwórczych ale również ich fachowy montaż na terenie całego kraju i za granicą.

Montaż agregatów prądotwórczych to zadanie dla specjalistów i wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Tobie dobrać odpowiednią moc urządzenia, przeprowadzą montaż oraz zadbają o sprawne działanie agregatu.

TopTech to również dostawca części zamiennych do agregatów dlatego możesz mieć pewność, że zarówno montaż jak i późniejszy serwis będzie się odbywał szybko i sprawnie, a Ty nie będziesz czekać na dostawę części od pośredników.

W naszej ofercie znajdą państwo również:

  • serwis agregatów [link do serwisu]
  • wypożyczalnię agregatów [link]
  • sprzedaż agregatów stacjonarnych
  • sprzedaż agregatów mobilnych

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić dobór i montaż agregatu zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego

Zabudowa kontenerowa agregatów prądotwórczych

TopTech to kompleksowa obsługa klienta w tym również zabudowa zespołów prądotwórczych. Specjalizujemy się w kompleksowej zabudowie kontenerowej agregatów prądotwórczych, od projektu do realizacji.

Zabudowa kontenerowa agregatów pozwala znacząco obniżyć koszty oraz skrócić czas montażu agregatu. Nasi specjaliści idealnie dopasują zabudową do Twoich wymagań lub rozbudują istniejącą.

Zabudowy kontenerowe agregatów to idealne rozwiązanie bez konieczności przeznaczania dodatkowego pomieszczenia czy budowania go od podstaw, a dodatkowo istnieje możliwość szybkiego przetransportowania czy przestawienia w dowolne miejsce.

Nasze zabudowy projektujemy tak aby nadawały się do transportu drogowego, morskiego a nawet kolejowego.

Wszystkie nasze zabudowy kontenerowe działają na zasadzie plug and play i są tak zaprojektowane aby umożliwiały szybki dostęp do każdej części co ułatwia ich serwisowanie oraz skraca czas naprawy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu agregatów prądotwórczych.